*Svítání Chomutovska* - stránky, které vám mohou pomoci...
*www.svitani.unas.cz *svitani.unas@centrum.cz *724.570.432

*SVÍTÁNÍ CHOMUTOVSKA* - stránky, které vám mohou pomoci ...


Podrobné informace k akcím

VII. Mezilidské a partnerské vztahy

Přednáší:Radim Žáček
Datum:12.10.2005
Čas:18:00 - 19:30
Místo:3.ZŠ "Na Příkopech" Chomutov
Vstupné:Kč 30,-
Typ akce:Přednáška z kurzu:
12 oblastí lidských zkušeností
12 oblastí lidských zkušeností - obrázek

Cyklus přednášek o 12 oblastech lidských zkušeností se přehoupl do své druhé poloviny, která je zasvěcena začlenění nás a našich schopností do mezilidských vztahů. VII. oblast zkušeností nám ukazuje, jakým způsobem bychom měli přirozeně tyto vztahy navazovat.

Zjistíme zde také, jak se cítíme při prvních setkáních s lidmi. Dále nám tato oblast ukazuje jakého partnera často přirozeně vyhledáváme, kdo a jakými vlastnostmi nás přitahuje.

Naše Já hledá pomyslné Ty, aby mohl zažít poznání Jednoty. I tak lze nahlížet na význam této oblasti. Většina problému s partnerskými vztahy, komplexy a naivní představy o partnerovi se odráží v postavení planet v této oblasti. Partnerské vztahy nás učí, že nejsme jen my sami, že jsou také druzí kolem nás. Druzí, s nimiž jsme třeba proto, abychom nebyli sami nebo proto, že cítíme vzájemné sympatie a porozumění.

Tato oblast není zasvěcena jen partnerským vztahům, ale vztahům obecně. Můžeme se tak dozvědět, jak přirozeně dokážeme spolupracovat s druhými, zda dokážeme pracovat ve skupině a zda dokážeme najít společnou řeč.

Vztahy jsou vše, co nás spojuje nebo odděluje od ostatních. Tato přednáška vám pomůže pochopit, proč a co vás s vašimi blízkými spojuje nebo příčiny toho, co vás od nich odděluje.

Pořádané akce
  • »Přehled akcí
  • »Akce
  • »Kurzy
  • »Semináře
  • »Setkání