*Svítání Chomutovska* - stránky, které vám mohou pomoci...
*www.svitani.unas.cz *svitani.unas@centrum.cz *724.570.432

*SVÍTÁNÍ CHOMUTOVSKA* - stránky, které vám mohou pomoci ...


Podrobné informace k akcím

VI. oblast - "Jak se stát více sám sebou"

Přednáší:Radim Žáček
Datum:14.09.2005
Čas: -
Místo:3.ZŠ "Na Příkopech"
Vstupné:Kč 30,-
Typ akce:Přednáška z kurzu:
12 oblastí lidských zkušeností
obrázek horoskopu

V šesté oblasti budeme hledat hranice sebe sama. Na rozdíl od předchozí oblasti zjistíme, že nemůžeme vše, ale jen něco. Že máme své hranice a tyto hranice, že vymezují naší jedinečnost. A my bychom se měli stát pouze tím, kým doopravdy jsme. V šesté, pasivní oblasti pohlédneme stejně jako v oblasti čtvrté do sebe sama, abychom si uvědomili naše hranice, naše dobré a špatné stránky. Podrobíme náš individuální život kritice, to vše proto abychom nalezli schopnosti které je třeba dál rozvíjet a také ty, od kterých se máme odpoutat, protože nás vysilují. Oddělíme zrno od plev , staneme se znovu žáky života.

Povíme si o vztahu toho, co je venku a toho, co je uvnitř. O vztahu našeho těla a ducha. Šestá oblast je také o zdraví, což vyjadřuje soulad právě mezi tělem a duchem a také o nemoci, která nás upozorňuje na jejich vzájemný nesoulad.Šestá oblast je také o zdraví, což vyjadřuje soulad právě mezi tělem a duchem a také o nemoci, která nás upozorňuje na jejich vzájemný nesoulad.Dozvíme se, jaký máme mít přístup k práci, každodenním činnostem a třeba k domácím miláčkům. Jednotlivě nalezneme oblasti práce, které by nám měli nejvíce vyhovovat, podrobíme průzkumu naše chování na pracovišti a mezi kolegy. V šesté oblasti budeme hledat hranice sebe sama. Na rozdíl od předchozí oblasti zjistíme, že nemůžeme vše, ale jen něco. Že máme své hranice a tyto hranice, že vymezují naší jedinečnost. A my bychom se měli stát pouze tím, kým doopravdy jsme.

V šesté, pasivní oblasti pohlédneme stejně jako v oblasti čtvrté do sebe sama, abychom si uvědomili naše hranice, naše dobré a špatné stránky. Podrobíme náš individuální život kritice, to vše proto abychom nalezli schopnosti které je třeba dál rozvíjet a také ty, od kterých se máme odpoutat, protože nás vysilují. Oddělíme zrno od plev , staneme se znovu žáky života. Povíme si o vztahu toho, co je venku a toho, co je uvnitř. O vztahu našeho těla a ducha. Šestá oblast je také o zdraví, což vyjadřuje soulad právě mezi tělem a duchem a také o nemoci, která nás upozorňuje na jejich vzájemný nesoulad.Šestá oblast je také o zdraví, což vyjadřuje soulad právě mezi tělem a duchem a také o nemoci, která nás upozorňuje na jejich vzájemný nesoulad.

Dozvíme se, jaký máme mít přístup k práci, každodenním činnostem a třeba k domácím miláčkům. Jednotlivě nalezneme oblasti práce, které by nám měli nejvíce vyhovovat, podrobíme průzkumu naše chování na pracovišti a mezi kolegy.

Pořádané akce
  • »Přehled akcí
  • »Akce
  • »Kurzy
  • »Semináře
  • »Setkání